Vivid.pl

Firma:
Adres:
Telefon:b.d.
Fax:b.d.
Infolinia:b.d.

Vivid.pl

www.vivid.pl

Ocena ogólna: ***

Towar: ***

Dostawa: ***

Obsługa: ***

Opine o sklepie Vivid.pl

Pozytyw za szybka dostawę
opinia: (2007-10-29 11:23:47)
Wszystko w największym porządku. Profesjonalna obsługa- na wysłane zapytania dostałam konkretną odpowiedź, po 4 dniach od zmówienia towar otrzymałam- bardzo szybka dostawa. Towar zgodny z zamówieniem

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak

NIE POLECAM NIE POLECAM
opinia: (2007-10-10 15:34:09)
Niestety i ja dołączę się do opinii, że sklep VIVID.PL jest marny. Biuro obłsługi klienta tego sklepu wprowadza w błąd już na samym początku, aby zdobyć klienta. Poszukiwałam płyty wydanej 6 lat temu, mało znanego zespółu LAMB. Zapytanie w tej sprawie wysłałam do kilku sklepów internetowych, które posiadały ją w swojej ofercie. 4 sklepy rzetelnie odpowiedziały, że płyta będzie trudno dostępna, a jej sprowadzenie może potrwać kilka tygodni. Tylko sklep VIVID.PL potwierdził jej dostepność. Dokonałam zamówienia, zapłaciłam... i tu zaczęłu się schody. Po tygodniu bez jakiegokolwiek odzewu i informacji, że wysyłka płyty się opóźni, napisałam do biura obsługi klienta - w odpowiedzi uzyskała zdawkową informację, że płytę zamówiono dopieru u dostawcy!!! Poprosiłam więc o wyjaśnienie dlaczego wcześniej wprowadzono mnie w błąd. I na tym kontakt się urwał. Przez dwa tygodnie próbowałam się czegoś dowiedzieć, ale bezskutecznie. W odpowiedzi otrzymywałam wiadomość \Realizacja zamówienia ulega przedłużeniu, ponieważ sam dystrybutor czeka na dostarczenia płyty, Przepraszamy za opóznienia\ Płytę otrzymałam po miesiącu.

Ocena ogólna: *

Towar: *

Dostawa: *

Obsługa: *

poleca sklep: nie

Pozytywnie
opinia: (2006-12-12 12:22:20)
Gdybym przeczytała wcześniej opinie, to nie wybrałabym tego sklepu, ale zrobiłam zakupy i w ciągu tygodnia towar był u mnie.

Ocena ogólna: ****

Towar: ****

Dostawa: ***

Obsługa: ****

poleca sklep: tak

Tak, jak w poniższych opiniach: dłuuugie czekanie.
opinia: (2006-02-19 02:50:51)
Czas dostarczenia zamówienia został juz znacząco przekroczony (brakuje 3 z 5 zamówionych książkek), co oczywiście nie skłania sklepu do odezwania się i np. propozycji podziału zamówienia. Przynajmniej nie domagają się zapłaty z góry.

Ocena ogólna: **

Towar: ***

Dostawa: *

Obsługa: *

poleca sklep: nie

Jak vivid potraktował klienta
opinia: (2006-02-07 18:37:13)
Po 1,5 tygodnia przyszła paczka z moją płytą. Zapłaciłem i po rozpakowaniu okazało się, że pudełko jest pęknięte a CD porysowane. Zapieniło mnie, no ale zgodnie z procedurą odesłałem do Vivid te badziewie z wypełnioną reklamacją. Wymieniłem z nimi kilka emaili. Ciągle zapewniali, że już rozpatrzą moją reklamację. Potem przestali odpisywać na moje listy. Olali mnie. Czekałem tak prawie cały 2004r. Nie odpowiadali na listy, telefonicznie zapewniali mnie ciągle że już załatwiają sprawę. Nadzieja mnie opuściła. Dobrze, że to tylko 64 zeta :( Jak ich nauczyć szacunku?

Ocena ogólna: brak oceny

Towar: brak oceny

Dostawa: brak oceny

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: nie