ASTABE.COM

Firma:astabe.com Sp. z o.o.
Adres:01-934 Warszawa Księżycowa 68
Telefon:+48 22 498 07 94
Fax:+48 22 864 69 10
Infolinia:b.d.

ASTABE.COM

astabe.com

Ocena ogólna: ***

Towar: ***

Dostawa: ***

Obsługa: ***

Opis sklepu

Sklep internetowy oferuje asortyment filmów DVD i VHS. Katalog i wyszukiwarka wg tytułu, aktora, reżysera, producenta, wytwórni lub dystrybutora. Opisy filmów i biografie aktorów i reżyserów. Wysylka w cały Świat.

Opine o sklepie ASTABE.COM

załamka ...
opinia: (2008-04-22 21:07:31)
Po dwóch miesiącach czekania (przelew był z góry) i po kilku mailach z mojej, otrzymałem wreszcie DVD, które okazało się wadliwe. Później kolejne dwa tygodnie czekania na DVD wolne od wad (koszty odesłania bubla nie zwrócone !!!). Nie miałem jeszcze tak złego doświadczenia ze sprzedawcą w sieci.

Ocena ogólna: brak oceny

Towar: brak oceny

Dostawa: brak oceny

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: nie

Zdecydowanie odradzam
opinia: (2007-09-11 21:20:25)
Postanowiłem kupić w tym sklepie stary film „Ucieczka Gangstera”. Kierując się informacją zamieszczoną na stronie o dostępności produktu dokonałem zakupu i płatności przelewem. Po 2 tygodniach czekania napisałem maila co się dzieje z moim zamówień. Okazało się że tak naprawdę sklep filmu nie posiada i będą próbowali go ściągnąć. Po jakimś miesiącu odechciało mi się czekać na film chciałem już tylko zwrotu pieniędzy. Niestety na żaden z moich mail nikt nie odpowiedział po około 2 miesiącach zamówienie zostało anulowane i wreszcie zmienił się status dostępności towaru na stronie. Teraz mimo zapewnień o tym że pieniądze zostaną mi zwrócone pieniędzy jeszcze nie dostałem. Oceńcie sami.

Ocena ogólna: brak oceny

Towar: brak oceny

Dostawa: brak oceny

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: nie

polecam!!!
opinia: (2005-05-26 07:55:38)
Duzy wybor towaru, zamowienie dotarlo do mnie w ekspresowym tempie.

Ocena ogólna: ****

Towar: *****

Dostawa: ****

Obsługa: ****

poleca sklep: tak