wysylkowa.pl

Firma:
Adres:
Telefon:b.d.
Fax:b.d.
Infolinia:b.d.

wysylkowa.pl

www.wysylkowa.pl

Ocena ogólna: ***

Towar: ***

Dostawa: ***

Obsługa: ***

Opine o sklepie wysylkowa.pl

Oszuści!!!!!!!!!!!!!!!!
opinia: (2011-06-27 17:12:18)
Przestrzegam wszystkich pilnujcie się przy zamawianiu. Po dokonaniu finalizacji zamówienia na ponad 200zł, kwota jaka była wcześniej w "koszyku" zmieniła się i ostatecznie do zapłaty policzono więcej. Nie było to dużo, ale liczy się sam fakt, że klient nie zauważy. Złożyłam reklamację, której nie uznano i nawet nie podając wyjaśnienia dlaczego tak się stało. Sprawa toczy się już ponad 10 dni, opieszałość ze strony obsługi jest skandaliczna i za każdym razem rozmawiam z kim innym - po prostu mają w nosie klientów (jak nie ten to przyjdzie inny).

Ocena ogólna: brak oceny

Towar: brak oceny

Dostawa: brak oceny

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: nie

Są najlepsi!!!
opinia: (2010-09-27 08:22:27)
Bardzo często robię zakupy przez internet i muszę przyznać, że nigdzie nie spotkałam się z tak profesjonalną obsługą jak w wysyłkowej. Czas i etapy realizacji zamówienia zawsze można sprawdzić w statusie zamówienia i wszystko jest zgodne z prawdą. Przesyłka jest wysyłana bardzo szybko i solidnie zapakowana. Polecam!!!

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak

NIE POLECAM!!!
opinia: (2010-02-23 13:27:33)
Zamówiłem w księgarni książkę w połowie stycznia 2010. W wiadomości zwrotnej termin otrzymania książki wyznaczono na kilka ostatnich dni lutego. Piszę tą opinię 23 lutego i do tej pory nie otrzymałem książki. Księgarnia zasłania się złożeniem reklamacji na Poczcie oraz tym, że nie mogą zwrócić mi pieniędzy dopóki ich reklamacja nie zostanie rozpatrzona. Nadal udaje mi się jednak utrzymywać kontakt z jednym z pracowników, jednak po moich ostatnich wiadomościach mailowych, ten kontakt też może się urwać. Rozważam przedstawienie całej tej sprawy w Urzędzie Konsumentów oraz wytoczenie ewentualnego procesu o najnormalniejszą w świecie kradzież.

Ocena ogólna: brak oceny

Towar: brak oceny

Dostawa: brak oceny

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: nie

Najgorsza księgarnia internetowa
opinia: (2010-02-03 12:52:15)
Zamówiłam książki tuż po świętach, po nowym roku usiłowałam się bezskutecznie dowiedzieć co się dzieję z moją przesyłką - na maile nie odpisywali, a telefonu nie odbierali. W połowie stycznia dopiero informują mnie, że nie mają na stanie jednej pozycji z zamówienia. Próby pertraktacji w sprawie późniejszego dosłania książki spełzły na niczym (podobno nie mają takiej opcji!), więc wysłałam maila że z tej książki rezygnuję i podałam numer konta do zwrotu pieniędzy. Zadzwoniłam również do księgarni, żeby potwierdzić moją decyzję. Zamówienie dotarło szybko, ale nie było kompletne - oprócz tej książki brakowało jeszcze gratisowego kalendarzyka oraz obiecanego kuponu na zniżkę (miał być w ramach promocji za złożenie zamówienia w grudniu). Upominanie o zwrot pieniędzy za brakującą książkę spełzły na niczym. Raz piszą że przelew nadali, jak dzwonię to mówią, że dopiero go nadadzą. Ostatecznie dziś poinformowali mnie, że przelew został nadany 18.01, ale w żadnym wypadku nie chcą pokazać potwierdzenia nadania... Pieniędzy dalej nie mam, a księgarnia zaczęła unikać kontaktu. Przykro mi - kompletna klapa - odradzam wszystkim.

Ocena ogólna: brak oceny

Towar: brak oceny

Dostawa: brak oceny

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: nie

POLECAM !!!
opinia: (2009-11-30 17:47:12)
Jestem stałą klientką Wysylkowa.pl od około roku i z zamówienia na zamówienie jestem coraz bardziej zadowolona. Zamówienia są realizowane w uzgodnionym terminie i docierają w nienaruszonym stanie w estetycznie zapakowanych pudełkach. Kontakt z Biurem obsługi jest świetny czasami wystarczy powiedzieć co się chce, a BOK wszystko załatwi :) No i oczywiście konkurencyjne ceny, chyba nikt ich nie pobije.

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak