BigBook.pl

Firma:
Adres:
Telefon:b.d.
Fax:b.d.
Infolinia:b.d.

BigBook.pl

www.bigbook.pl

Ocena ogólna: ***

Towar: ***

Dostawa: ***

Obsługa: ***

Opis sklepu

Księgarnię BigBook.pl stworzyliśmy z myślą aby zakupy książek w internecie stały się proste i szybkie. Dlatego: - Nie wymagamy logowania, podawania haseł, etc... - Maksymalnie uprościliśmy procedure zamówienia, - Nasz sklep ma być przede wszystkim i prosty i szybki w obsłudze, - Od samego początku dużą uwagę kładziemy na najwyższy poziom obsługi klienta - Każde zamówienie w naszej firmie jest od początku do końca realizowane przez jedną osobę, z którą w każdej chwili możecie skontaktować. Jest to poprostu Państwa osobisty konsultant.

Opine o sklepie BigBook.pl

Totalna porażka
opinia: (2008-08-17 21:34:34)
w dniu 09,08, zamówiłam Atlas Rowerowy. Proces złozenia zamówienia kończy się przelewem na konto księgarni. Dzień póżniej otrzymałam info, że książka nie jest dostępna, co nie było zaznaczone w witrynie. Jednocześnie poprosili o przesłanie numeru konta, na które zwrócą pieniądze. Przesłałam dane - to samo konto, z kórego dokonałam przelewu. Do dziś brak odzewu, brak kasy, brak kontaktu. Totalna porażka! Szkoda kasy i nerwów. Kompletny brak profesjonalizmu!!!!!

Ocena ogólna: *

Towar: ***

Dostawa: brak oceny

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: nie

Całkiem dobry sklep
opinia: (2006-02-06 15:48:27)
Uważam, że to bardzo dobra księgarnia. Sklep oferuje dużą gamę produktów, dostawa jest bardzo szybka, a ceny o wiele niższe niż w innych sklepach. Kontakt z firmą jest szybki, rzeczowy i sympatyczny. Minusami są niedokładne, a nawet niezgodne z faktycznym funkcjonowaniem sklepu informacje, nie powodują one jednak strat u klienta, oraz mniejsze niż gdzie indziej bezpieczeństwo dostarczania przesyłki (opakowanie - koperta z bąbelkami powietrza).

Ocena ogólna: ****

Towar: *****

Dostawa: ****

Obsługa: ****

poleca sklep: tak

Książki nadal pod ladą?
opinia: (2005-10-11 19:56:19)
W ofercie księgarni BigBook znajdują się książki, których nie można kupić. Po złożeniu zamówienia na 6 pozycji otrzymałam maila z wyjaśnieniem, że 3 spośród nich są niedostępne w sprzedaży. Sprawdziłam, czy ta informacja znalazła się również na witrynie księgarni i okazało się, że nie. Książki, których nie można kupić, nadal zachęcają klientów do złożenia zamówienia. Zapłacę pełną kwotę opłaty za przesyłkę i płatność za pobraniem (9,50zł, a np. stawka w księgarni Helion wynosi 3,50zł), a otrzymam 50% mojego zamówienia.

Ocena ogólna: brak oceny

Towar: brak oceny

Dostawa: *

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: nie

Bardzo Polecam
opinia: (2005-02-03 15:02:16)
Szybka obsługa i duży wybór to podstawowe zalety tego sklepu. Myśle że jeszcze rozwiną skrzydła i będę mógł napisać coś więcej. A póki co czekam na zamówione książki. :)

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak