Stereo.pl

Firma:Stereo.pl S.A.
Adres:00-707 Warszawa Rydygiera 8
Telefon:0 (22) 44 77 950
Fax:b.d.
Infolinia:0 (22) 44 77 950

Stereo.pl

www.stereo.pl

Ocena ogólna: ***

Towar: ***

Dostawa: ***

Obsługa: ***

Opine o sklepie Stereo.pl

Pełne zadowolenia
opinia: (2008-06-27 09:14:20)
W mojej opinii sklep profesjonalny jak najbardziej. Na stronce cały czas aktualny podgląd co się dzieje z paczką. Dostawa w niecałe 3 dni, więc tak, jak napisane przy zamawianiu. Poza tym informacje mailowe o przesyłce na bieżąco. Towar ładnie zapakowany, bez uszkodzeń, w folii (pytka CD). Ogólnie wysoko oceniam sklep, pomimo, że był to pierwszy mój zakup w Stereo.pl Myślę jednak, że nie ostatni.

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak

"Mor W.A. - Uliczne Esperanto" - wszystko OK
opinia: (2008-06-25 12:28:31)
Muszę przyznać, że zamówiłem płytkę w Stereo.pl przed przeczytaniem komentarzy na temat sklepu. Po przeczytaniu obawiałem się, że będzie problem. Jednak po dokończeniu transakcji mam już zdanie na temat sklepu. Zakup bezproblemowy, przede wszystkim ekspresowo płytka doszła (niecałe 3 dni). Towar ładnie zapakowany, w całości, bez uszkodzeń. To był dopiero mój pierwszy zakup w Stereo.pl, jednak zapewniam, że nie ostatni. Według mnie profesjonaliści. Pozdrawiam.

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak

nie polecam tego sklepu
opinia: (2008-03-06 22:02:41)
W tym sklepie kupiłam książkę (ponad 80zł-jak dla mnie to dużo pieniędzy). Zdecydowałam się na zakup, gdyż moja siostra wcześniej kupowała tam książki i niby wszystko było ok. Niestety, w moim przypadku - książka przyszła po prostu BRUDNA. Miała zniszczoną (powycieraną) okładkę a kartki na grzbiecie książki pobrudzone, prawdopodobnie brudnymi łapskami. Szczerze mówiąc, jestem zbulwersowana. Książka była włożona tylko do pudełka tekturowego (zbyt dużego,jak na swoją wielkość). Jedyną ochroną była "poduszka powietrzna" z folii. Nie rozumiem jak można przesyłać książkę bez opakowania ochronnego??? Przecież to logiczne, że się zniszczy... Widać firmie, nie zależy na zadowoleniu klienta i na jakości dostarczanych towarów. Ważne aby klient zapłacił, a to, że dostanie brudną książkę to już nieważne. Fakt - cena była troszeczkę niższa niż w innych sklepach, ale wolałabym kupić drożej a dostać dobrą jakość. Osobiście, NIE POLECAM tego sklepu.

Ocena ogólna: *

Towar: *

Dostawa: **

Obsługa: *

poleca sklep: nie

polecam sklep
opinia: (2007-09-18 10:54:12)
Mam bardzo dobre wrażenia z zakupów w Stereo.pl. Książka przyszła w terminie. Nie było żadnych problemów z obsługą. Wszystko terminowo i na czas. Polecam Stereo.pl!!

Ocena ogólna: ****

Towar: *****

Dostawa: ****

Obsługa: ****

poleca sklep: tak

Zakpy w sklepie Stereo.pl
opinia: (2007-07-24 19:07:38)
Witam, Ja również mam złe doświadczenia ze sklepem Stereo.pl. Poniżej historia mojego zamówienia. 28 czerwca 2007 r. zamówiłam płytę (w wersji dwupłytowej) która była sprowadzana na zamówienie. Zamówienie zrealizowali 9 lipca przysyłając 1 płytową wersję. 10 lipca złożyłam reklamację mailem 12 lipca zadzownila do mnie kobieta (po powtórnym mailu) informując, ze zwrócą różnicę. 19 lipca wysłałam maila z zapytaniem, kiedy otrzymam zwrot pieniedzy - nie otrzymalam odpowiedzi 23 lipca ponowny mail z zapytaniem, kiedy otrzymam odpowiedź i zwrot. Odpowiedzieli, że sprawa zwrotu pieniędzy ponownie została przekazana do działu księgowości i że przepraszają za zwłokę. 24 lipca w końcu zwrócili pieniądze o czym nie raczyli poinformować Mysle, że nie trzeba nikogo ani zachecac ani zniechecac do zakupow w sklepie Stereo.pl. Podsumowując transakcja realizowana prawie miesiąc. Pomyłka może zdarzyć się wszędzie i nie jest to problem jenak żenująco niską obsługę klienta w obecnych czasach trudno wytłumaczyć. No, ale najwyrazniej sklep Stereo.pl może sobie pozwolić na niezadowolenie klienta. Zdecydowanie bardziej polecam Allegro. Pozdr. A.

Ocena ogólna: **

Towar: *****

Dostawa: *

Obsługa: *

poleca sklep: nie