merlin.pl

Firma:
Adres:
Telefon:b.d.
Fax:b.d.
Infolinia:b.d.

merlin.pl

www.merlin.com.pl

Ocena ogólna: ***

Towar: ***

Dostawa: ***

Obsługa: ***

Opine o sklepie merlin.pl

Sklep godny polecienia
opinia: (2012-11-26 08:07:49)
Zamawiam w sklepie merlin.pl już od wielu lat i nigdy nie miałem problemów. Wszystko tam działa bez zarzutu: i kontakt z klientem, i dostawa (chociaż zazwyczaj odbieram osobiście), i ewentualne zwroty towaru. Ponadto, ceny też są atrakcyjne.

Ocena ogólna: ****

Towar: ****

Dostawa: *****

Obsługa: ****

poleca sklep: tak

Bardzo polecam
opinia: (2010-11-10 21:24:47)
Kupuję w Merlinie od dawna, nigdy nie miałam najmniejszych problemów... Kiedyś było ryzyko, że przesyłka nie dojdzie na czas ze względu na obciążenie przedświąteczne, a ja jeszcze zamówiłam pocztą a nie kurierem. Miły Pan napisał bym po prostu nie odbierała paczki po czasie, a nie będę obciążona żadnymi kosztami. Generalnie polecam

Ocena ogólna: ****

Towar: ****

Dostawa: ****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak

Strata czasu
opinia: (2010-02-01 16:09:21)
23.01 złożyłam zamówienie na towar, który wg informacji na stronie sklepu miał zostać wysłany w ciągu 24 godzin. Tego samego dnia zapłaciłam za zakup poprzez Pay Pal i otrzymałam potwierdzenie przyjęcia zamówienia z datą dostawy przewidzianą na 29.01. Czekałam sobie więc cierpliwie, raz po raz logując się na stronie i sprawdzając status transakcji, który dziwnym trafem się nie zmieniał. Dopiero 30.01 otrzymałam mail od sklepu z informacją o opóźnieniu w realizacji zamówienia z powodu "opóźnienia dostaw od naszych (tzn. merlinowskich) dostawców". W tej sytuacji Merlin dał mi do wyboru 2 opcje: rezygnację z zamówienia lub wydłużenie czasu oczekiwania do ok. 1 tygodnia w celu "wyjaśnienia dostępności brakującego towaru". Ponieważ zależało mi na przedmiocie zdecydowałam się na drugą możliwość, po to tylko by dziś rano otrzymać wiadomość o anulowaniu zamówienia w związku z brakiem towaru u dostawców. Łagodnie mówiąc jestem rozczarowana i nie wiem, czy kiedykolwiek zdecyduję się na zakupy w tym sklepie. Jedynym "plusem" w tej sytuacji jest fakt, że pieniądze zostały automatycznie zwrócone na moje konto Pay Pal. Co z tego, skoro w międzyczasie "przegapiłam" okazyjną ofertę innego sklepu, czekając na nieistniejący towar...A gdybym tak kupowała coś na prezent?

Ocena ogólna: *

Towar: brak oceny

Dostawa: brak oceny

Obsługa: **

poleca sklep: nie

Więcej u nich nie zamówię
opinia: (2009-10-23 22:30:10)
Od roku 2007 na 10 złożonych zamówień tylko 5 zostało zrealizowanych. Po terminie realizacji zamówienia przysyłają maila, że nie mogą tego zamówienia zrealizować. Po co w takim razie koło np. płyty piszą "termin realizacji 3-5 dni"? Więcej u nich nie kupię (a zamówienia były jednorazowo na kwoty powyżej 300 zł.

Ocena ogólna: **

Towar: *****

Dostawa: brak oceny

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: nie

Miła współpraca
opinia: (2009-09-22 22:32:55)
Jestem stałą klientką Merlina od blisko dwóch lat i grzechem byłoby stwierdzenie, iż współpraca, nawiązana przez ten okres czasu jest współpracą mierną. Wręcz przeciwnie: zamówienia, jak do tej pory zawsze docierały do moich rąk w wyznaczonym terminie, w zupełnie nienaruszonym stanie, nigdy nie pominięto żadnej z zamówionych przeze mnie pozycji. I mam wielką nadzieję, że tak pozostanie. A poruszając kwestię cen; to owszem, Merlin; nie należy do najtańszych księgarni Internetowych, funkcjonujących na rynku, ale w moim przypadku ceny są adekwatne do jakości świadczonych usług. Szybko, łatwo i przyjemnie, polecam!

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak