dve.pl

Firma:
Adres:
Telefon:b.d.
Fax:b.d.
Infolinia:b.d.

dve.pl

www.dve.pl

Ocena ogólna: **

Towar: ***

Dostawa: **

Obsługa: **

Opine o sklepie dve.pl

UWAGA OSZUKUJĄ!!!!!
opinia: (2006-10-17 13:09:13)
Złożyłem zamówienie w sklepie dve.pl (nr zam. 4730 dla informacji sklepu, jeżeli interesują się opiniami kupujących) na statyw do kamery i przelałem od razu płatność (nie było możliwości płatności przy odbiorze). Po miesiącu oczekiwania i kilku mailach odpowiedzieli, że nie mają takiego towaru i zwrócą pieniądze po 3 dniach. Na pieniądze czekam już prawie dwa miesiące, nie odpowiadają na maile, nie odbierają telefonów. Czuję się totalnie zignorowany i okradziony z pieniędzy, które im przelałem. Trzymajcie się jak najdalej od tego sklepu.

Ocena ogólna: *

Towar: *

Dostawa: *

Obsługa: *

poleca sklep: nie

Trzymajcie się z daleka od DVE!!!
opinia: (2006-08-03 13:35:38)
To najbardziej niesolidny sklep z jakim się zetknąłem. Zamówiłem u nich adapter Olympusa do karty xD. Skusiła mnie atrakcyjna cena. Przelałem pieniądze na ich konto i czekałem ponad tydzień. Ponieważ nic się nie działo, zadzwoniłem i dowiedziałem się że adaptera nie mają na stanie i dopiero go szukają gdzie go mogą kupić bo ciężko go dostać. Wkurzyłem się i anulowałem zamówienie. Dostałem informację że odeślą kasę na drugi dzień. Minęło 3 tygodnie i kasy nie dostałem. Nie odpowiadaja na e-maile. Przez telefon tylko przepraszają obiecuja i zwodzą mnie. WSTYD!!! CHAMSTWO!!! BARDZO NIEUCZCIWI!

Ocena ogólna: *

Towar: *

Dostawa: *

Obsługa: *

poleca sklep: nie

Dotrzymtwanie gwarancji
opinia: (2006-03-28 21:08:03)
01.lutego (jak pisałem) oddałem aparat fotograficzny do naprawy, do dzisiaj nie ma nic. Ani aparatu naprawionego, ani pieniędzy. Szef firmy wygaduje w rozmowie z rzecznikiem Konsumenta bzdurne kłamstwa, aparat odebrali za pokwitowaniem i mówi, że nie ma zgłoszenia pisemnego. Posłałem też emaila, ale tam brak jest pamięci. JESTEM BEZ APARATU I BEZ ZWROTU PIENIĘDZY ZA APARAT, mam tylko pokwitowanie Hm??? Unikajcie tego sklepu !!!!

Ocena ogólna: brak oceny

Towar: brak oceny

Dostawa: brak oceny

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: nie

Dotyczy nie załatwionej reklamacji
opinia: (2006-03-01 20:33:25)
W dniu 01.02 br. osobiście zawiozłem (60 km) w ramach reklamacji aparat cyfrowy Sony OSC-S40. Aparat miał różne sposoby wykonywania zdjęć. Jedne były prawidłowe, inne w ogóle nie otwierał, inne były w skali pomniejszonej. W sumie miałem 80 % zdjęć straconych. W dniu dzisiejszym otrzymałem telefon z DVE, ze wrócił aparat z serwisu bez naprawy bo sklep nie załączył dowodu sprzedaży. A termin załatwienia reklamacji upłynął 22 lutego.

Ocena ogólna: **

Towar: *

Dostawa: ****

Obsługa: *

poleca sklep: tak

OSTRZEŻENIE!
opinia: (2006-01-23 23:50:22)
Jeśli szanujecie swoje nerwy i swoją kasę radzę omijać sklep www.DVE.pl / DigitINFO.pl Towar: zamówiłem nowy nieużywany aparat Nikon D200 (cena prawe 7.000,00 zł), otrzymałem aparat używany z przebiegiem 1700 klatek! Dostawa: warunkiem zamówienia była dostawa w wyznaczonym terminie, otrzymałem 3 dni później, musiałem sam dzwonić i się dowiadywać co ze sprzetem Obsługa klienta: pozornie miła i świetnie zorganizowana w praktyce stanowi fasadę opisanej powyżej polityki. Na reklamację pisemną zero odpowiedzi. Podsumowanie: próbowano mnie w prymitywny sposób oszukać, 11 dni ktoś obracał moją kasą (prawie 7 tyś), straciłem masę nerwów, nie mam aparatu, poniosłem koszty wysyłki, ubezpieczenia i opakowania czegoś, czego nie zamawiałem. Nie wiem jakby się skończyła ta historia, gdybym nie potwierdzał każdego ustalenia faxem, nie miał protokołu z otwarcia paczki podpisanego przez świadków i dokumentacji video. Stanowczo nie polecam www.DVE.pl.

Ocena ogólna: brak oceny

Towar: brak oceny

Dostawa: brak oceny

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: nie