dve.pl

Firma:
Adres:
Telefon:b.d.
Fax:b.d.
Infolinia:b.d.

dve.pl

www.dve.pl

Ocena ogólna: **

Towar: ***

Dostawa: **

Obsługa: **

Opine o sklepie dve.pl

Zdecydowanie NIE polecam
opinia: (2005-09-28 10:06:41)
Tak jak w temacie. Jeśli chcecie stracić sporo nerwów i spróbować to tylko na własną odpowiedzialność. Zdecydowanie najgorszy sklep internetowy z którym miałem do czynienia w ciągu ostatnich kilku lat przez które robiłem zakupy w wielu miejscach w sieci. W sklepie zamówiłem kamerę cyfrową. Przesyłka - nie powiem dotarła szybko i sprawnie. Niestety po sprawdzeniu kamery miałem spore zastrzeżenia do jej pracy. Zgodnie z przysługującym mi prawem postanowiłem oddać kamerę i odzyskać wpłaconą gotówkę. I tu zaczęły się schody. Żeby nie było wątpliwości że kamera była używana, jest porysowana czy coś innego postanowiłem osobiście zawieść kamerę do siedziby sklepu w Krakowie. Na miejscu okazało się że kamera musi iść do ekspertyzy (nie wiem dlaczego, przecież do 10 dni można zwrócić towar bez podania przyczyny) gdyż nikt nie jest w stanie sprawdzić czy działa. Mój zwrot potraktowano jako reklamację (nie dajcie się nabrać - od razu wyślijcie do nich oświadczenie o odstąpieniu od umowy którego wzór możecie znaleźć na stronie federacji konsumentów) a ja dowiedziałem się jeszcze od jednego pracownika że samo sprawdzenie można już uznać za używanie kamery i zwrot pieniędzy nie przysługuje (totalna załamka). Sprawa miała być załatwiona w ciągu kilku dni - oczywiście nikt w międzyczasie się ze mną nie kontaktował. Nie będę się tu rozpisywał ile nerwów straciłem i po ilu moich interwencjach w końcu ktoś łaskawie zajął się moją sprawą. Po kilku bardzo nieprzyjemnych telefonach, kiedy już straciłem nadzieję na odzyskanie pieniędzy, wróciły one na moje konto. Sprawa toczyła się ponad miesiąc :( a ja straciłem nerwy i nadszarpnąłem długo budowane zaufanie do sklepów internetowych. Mam tylko nadzieje, że sklepów internetowych którzy tak traktują swoich klientów jest naprawdę niewiele. Jeśli chcecie wiec robić interesy z dve.pl to baaaaaaaardzo długo się przed tym zastanówcie!

Ocena ogólna: *

Towar: brak oceny

Dostawa: **

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: nie

Rewelka !!!!!!!!!!!!!
opinia: (2005-09-27 13:16:54)
Super sklep zamówiłem sobie u nich aparat Canon A-510 i miałem go już na drugi dzień rewelacyjna obsługa bardzo dobry kontakt z klientem na e-mile odpisują błyskawicznie. Po prostu rewelacja jednym słowem kupujcie tylko u nich.!!!!!!!!!!!!!!

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak

Totalna porażka
opinia: (2005-09-21 15:32:40)
No cóż, to chyba najgorszy sklep internetowy z jakim miałam do czynienie, a przyznam, że już od kilku lat robię zakupy w sieci. O niebo lepsze jest Allegro. Przynajmniej klient jest szanowany!!!. Zamówiłam aparat, który na stronie był reklamowany jako . W rezultacie czekałam na niego 2 tygodnie (przez 2 dni pani liczyła, czy moje zamówienie załapie się na dostępne w tym czasie 6 sztuk aparatów). Zamówiłam też filtr do aparatu, którego, jak się okazało, nie było na stanie (oczywiście na stronie brak takiej informacji). Miał być za 2 tygodnie i sklep miał mnie o tym powiadomić. Czekałam cierpliwie. W końcu, po przeszło miesiącu od daty rzekomej dostawy towaru, sama musiałam się upomnieć o swoje (telefonicznie). Zero kontaktu z klientem!!! Ciekawe po co sklep podaje swój adres e-mail, skoro i tak nikt nie odpowiada na maile?! Polecam zakupy w tym sklepie tym wszystkim, którzy lubią sporty ekstremalne i mają naprawdę mocne nerwy (przelewasz na konto firmy ponad 2.000 zł i nikt się z Tobą nie kontaktuje - nie dzwoni, nie odpisuje na maile). Ja poprzestanę tylko na przeglądaniu oferty sklepu, a zakupów dokonam gdzie indziej. Omijajcie ten sklep szerokim łukiem!!! P.S. 5 punktów za dostarczenie aparatu na żądane miejsce - akurat w międzyczasie wyjechałam na wakacje i kurier dowiózł mi aparat.

Ocena ogólna: *

Towar: brak oceny

Dostawa: **

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: nie

słaba obsługa klienta
opinia: (2005-08-25 23:43:00)
Opinia dotyczy samego procesu zamówienia, bo do transakcji ostatecznie nie doszło. Zamówienia nie zrealizowali, bo nie było zamówionego towaru u dostawcy (na stronie nie było informacji o braku towaru w magazynie). Straciłem tydzień czasu oczekując na informację, którą otrzymałem po trzecim telefonie (które musiałem sam wykonać, bo pracownicy sklepu pomimo zapewnień nie skontaktowali się ze mną). Szkoda, wystarczyło wysłać e-maila na adres, który podałem. Brak szacunku dla klienta. 2 punkty tylko dlatego, że na infolinię łatwo się dodzwonić.

Ocena ogólna: *

Towar: brak oceny

Dostawa: brak oceny

Obsługa: *

poleca sklep: nie

Sklep, którego nie polecam
opinia: (2005-07-29 17:33:47)
Złożyłam zamówienie na kartę pamięci określonej firmy z dodatkowymi parametrami, jednak otrzymałam (bez jakichkolwiek wyjaśnień) zupełnie inny produkt, którego nie było nawet w ofercie tego sklepu! Teraz czeka mnie długa droga reklamacji, a wakacje mijają. Ostrzegam przed robieniem zakupów w tym sklepie.

Ocena ogólna: *

Towar: brak oceny

Dostawa: **

Obsługa: *

poleca sklep: nie