RTV EURO AGD

Firma:Euro-net sp. z o.o.
Adres:02-723 Warszawa Muszkieterów 15
Telefon:0 801 400 410
Fax:b.d.
Infolinia:0 801 400 410

RTV EURO AGD

www.euro.com.pl

Ocena ogólna: ***

Towar: ***

Dostawa: ***

Obsługa: ***

Opis sklepu

RTV EURO AGD jest pierwszą ogólnopolską wyspecjalizowaną siecią detaliczną. Oferujemy sprzęt audio-wideo, zmechanizowany sprzęt gospodarstwa domowego, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt fotograficzny oraz akcesoria. Od lat sprzedajemy najwięcej produktów RTV i AGD w Polsce. Staramy się zapewnić Klientom szeroką ofertę sprzętu wysokiej jakości, po atrakcyjnych cenach, wspartą fachową obsługą. Oferujemy też wiele usług związanych ze sprzedażą (dostawy, raty, pożyczki gotówkowe) oraz możliwość zamówienia sprzętu przez telefon.

Opine o sklepie RTV EURO AGD

Brak poszanowania klientów
opinia: (2010-06-30 12:53:01)
Przy zakupie lodówki, wybrałem dodatkowo pakiet przywiezienia lodówki, wypoziomowania nowego produktu i zabrania starej lodówki. Panowie przywieźli lodówkę ale odmówili ustawienia (wypoziomowania). Wybrałem się do sklepu z dokumentami, z których wynikało, że nie wykonano mi usługi za którą zapłaciłem. W sklepie przyznano mi rację, ale odmówiono zwrotu pieniążków za niewykonaną usługę. Miało to miejsce w sklepie w Świdniku. Dodam, że w podobną sprawę zgłaszała kobieta, która zakupiła w tym sklepie pralkę (też nie wykonano jej tej usługi i odmówiono zwrotu pieniędzy). Nie rozumiem jak można brać pieniądze za coś czego ktoś nie zrobił. Negatyw dla pracowników sklepu.

Ocena ogólna: brak oceny

Towar: brak oceny

Dostawa: brak oceny

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: nie

Mają tanie konsole
opinia: (2009-12-12 15:56:57)
Kupiłem bardzo taniego x-boxa360 arcade - z 3 grami za 666 zł. Teraz przed świętami to świetna oferta. Sprzęt dotarł do mnie już na następny dzień. O obsłudze klienta trudno mi coś powiedzieć - zamówiłem, zapłaciłem, dostałem, wszystko automatycznie. Więc chyba dobrze. :)

Ocena ogólna: ***

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: tak

Dobrze, szybko i bardzo tanio.
opinia: (2009-12-04 07:56:10)
Ja natomiast mam dla odmiany dobre doświadczenia. Znalazłam w ich ofercie laptopa w bardzo fajnej cenie, kupiłam i tego samego dnia był u mnie. O obsłudze klienta też nie mogę napisać złego słowa. Sprzęt został zamówiony, opłacony i dostarczony bez żadnego problemu. Teraz w grudniu mają sporo promocji zmienianych mniej więcej co tydzień. Można wyłapać w naprawdę atrakcyjnej cenie. Trzeba tylko zerkać na ich stronę i do gazetki.

Ocena ogólna: ****

Towar: ****

Dostawa: ****

Obsługa: ****

poleca sklep: tak

Sieć RTV EURO AGD lekceważy kontakt klienta ze sklepem
opinia: (2009-10-13 11:24:25)
Moja opinia dotyczy całej sieci sklepów stacjonarnych RTV EURO AGD w Polsce. Firma przyjęła politykę całkowitego lekceważenia klienta i jego podstawowej potrzeby kontaktu ze sklepem. Do żadnego sklepu NIE MOŻNA TELEFONOWAĆ! Numer telefonu jest objęty ścisłą tajemnicą. Tak więc w razie potrzeby kontaktu ze sklepem - zostajemy na lodzie. Jedyne wyjście - urządzić sobie wycieczkę do sklepu. To skandal. Na zażalenie złożone na infolinii otrzymałem informację, że sieć stosuje taką politykę wobec klienta. Dlatego postanowiłem tę politykę ocenić. Nie można pozostawić tak skandalicznego podejścia do klienta bez komentarza.

Ocena ogólna: brak oceny

Towar: brak oceny

Dostawa: brak oceny

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: nie

nie polecam tego sklepu
opinia: (2008-12-10 20:26:54)
nie polecam tego sklepu internetowego, dostarczenie zamówionego sprzętu do sklepu trwało dziesięć dni zamiast trzech- co widniało w formularzu przyjęcia zamówienia, sprzedawca w tym czasie nie odpowiadał na moje maile, kiedy łaskawie poinformował mnie, że mogę odebrać zamówienie w sklepie okazało się, że jeszcze go tam nie ma, następnego dnia dowiedziałem się, że nie wszystkie zamówione przedmioty dotarły do sklepu, na koniec bank odmówił mi kredytu, podejrzewam że sprzedawca celowo zawarł błędne dane we wniosku kredytowym aby mnie spławić, Raz jeszcze nie polecam!!!

Ocena ogólna: brak oceny

Towar: brak oceny

Dostawa: brak oceny

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: nie