fotoexpert.pl

Firma:
Adres:
Telefon:b.d.
Fax:b.d.
Infolinia:b.d.

fotoexpert.pl

www.fotoexpert.pl

Ocena ogólna: ***

Towar: ****

Dostawa: ***

Obsługa: ***

Opine o sklepie fotoexpert.pl

POLECAM !!!
opinia: (2010-01-29 21:59:47)
Z usług sklepu fotoexpert.pl korzystałam pierwszy raz i moja opinia jest wyjątkowo pozytywna. Niestety aparatu, który zakupiłam nie było w wybranym przeze mnie kolorze, jednak sklep skontaktował się w tej sprawie, ustaliliśmy inny kolor i za wynikłe z tego opóźnienie otrzymałam gratis książkę. Niestety potem wynikły problemy z firmą kurierską (GLS) tzn znaczne opóźnienie dostarczenia przesyłki. Po zgłoszeniu sprawy sklep interweniował i przesyłka została natychmiast dostarczona. To zasługuje na szczególne docenienie, ponieważ nie mieli obowiązku zajmować się tym po zrealizowaniu zamówienia. Ogólnie wszystko bardzo pozytywnie, profesjonalne podejście, na dodatek atrakcyjne ceny i asortyment. Polecam wszystkim !!!

Ocena ogólna: ***

Towar: *****

Dostawa: brak oceny

Obsługa: *****

poleca sklep: tak

Ostrzezenie
opinia: (2009-07-20 19:03:42)
W 5. dniu oczekiwania na zapłacony przelewem towar, zadzwoniłam do firmy uzyskując info ze mój aparat uległ zniszczeniu razem z innymi sprzętami firmy podczas transportu! Po ostrzeżeniu przekazania sprawy do prokuratury zaproponowano aparat innej firmy z dopłata 120 zł.ostatecznie towar otrzymałam. Nie wspomnę, że nikt nawet nie raczył przeprosić.

Ocena ogólna: *

Towar: ****

Dostawa: brak oceny

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: nie

Inna karta
opinia: (2006-08-06 22:45:18)
Zamowilem aparat + karte Kingston 512 Elite Pro, przyjecie zmowienia oraz potwierdzenie szybkie i bezproblemowe,Gdy paczka dotarla na pierwszy rzut oka wszystko bylo ok, aparat pokrowiec i karta, jednak gdy przyjrzałem sie dokladniej karcie okazalo sie ze byla to zwykla karta Kingston 512, rowniez w fakturze byla wpisana ta karta ale obok byla wpisana cena tej drozszej Elite Pro!!! Nie wiem czy nie mieli na stanie tej droższej i szybko wsadzili do paczki ta zwykla, liczac ze sie nie zorientuje czy byla to pomylka,nie wnikam w to ale nie mile bylo to uczucie ze ktos moze chcial cie oszukac i nacagnac, postanowilem odmowic przyjecia paczki, zamowilem w agito.

Ocena ogólna: *

Towar: *

Dostawa: **

Obsługa: *

poleca sklep: nie

Nastepny tez tam kupie !
opinia: (2006-03-09 12:17:26)
Kupilem dwa aparaty cyfrowe w odstepie 1,5 roku razem z osprzetem. Błyskawiczny kontakt, mailowy i telefoniczny. Przesyłka nadana na nastepny dzien a dwa dni pozniej kurier jest u mnie:) Przesyłke mozna sledzic pod numerem listu przewozowego. POLECAM!!

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak

nic dodac nic ująć
opinia: (2005-09-12 10:50:32)
Witam!!! gorąco polecam ten sklep wszystkim internałtą noszącym sie z zakupem aparatu. Jestem usatysfakcjonowany w 100%, a uwierzcie mi jestem naprawde wymagający. POZDRAWIAM I JESZCZE RAZ POLECAM!!!!!!!!

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak