Agito

Firma:Agito Sp. z o.o.
Adres:03-301 Warszawa Jagiellońska 82
Telefon:+48 (22) 210 0 300
Fax:+48 (22) 210 0 399
Infolinia:b.d.

Agito

www.agito.pl

Ocena ogólna: ****

Towar: ****

Dostawa: ****

Obsługa: ****

Opis sklepu

Renomowani producenci, niskie ceny, krótki czas dostawy! Fotografia cyfrowa, komputery, notebooki, monitory LCD, palmtopy, podzespoły i akcesoria komputerowe, głośniki, słuchawki, odtwarzacze MP3, oprogramowanie użytkowe, edukacyjne, multimedia, gry. Zapraszamy!

Opine o sklepie Agito

Tanio bardzo tanio
opinia: (2007-06-14 20:16:59)
Jedyny plus sklepu to ceny naprawdę niskie, pozostałe aspekty pozostawiają wiele do życzenia. Towar dostępny przy zamówieniu, po dwóch dniach okazuje się nie dostępny (tel z informacją ze sklepu) jak też i inne towary gdzie czas oczekiwania wynosić miał max 2 dni wyniósł tydzień. Kontakt ze sklepem tylko przez email jednak dość sprawny. Odnoszę wrażenie jakby obsługa osiadła na laurach i dobra cena towarów usprawiedliwiała lekceważące podejście do klienta.

Ocena ogólna: **

Towar: *****

Dostawa: *

Obsługa: *

poleca sklep: tak

Wielkie rozczarowanie
opinia: (2007-06-13 16:56:05)
Złożyłem zamówienie w 7 maja 2007 na kwotę 2,266.99 zł za podzespoły do PC. Po 3 dniach otrzymałem e-maila z info o realizacji i prośbą o wpłatę na konto. Następnego dnia dostałem info o wysyłce kurierem Stolica(UPS). Czekałem na kuriera około 5 dni wliczam tutaj weekend ponieważ UPS wysłał moja paczkę na drugi koniec Polski. Najlepsze jednak było jeszcze przede mną. Otóż otrzymałem w końcu przesyłkę od Agito i po rozpakowaniu doznałem szoku. Zamiast części do PC za 2,266.99 zł w paczce był LG monitor LCD oraz załączona faktura na moje dane z wyszczególnionymi podzespołami które zamówiłem.Po dodzwonieniu się infolinie Agito i opisaniu sprawy obiecali przysłanie na swój koszt kuriera. Kurier był u mnie następnego dnia. Dzień później dodzwoniłem się na infolinie po dość długim oczekiwaniu, przełanczaniu mnie i innych zabawach w głuchy telefon. W końcu odebrała pani która potwierdziła iż otrzymali monitor LCD który kurier zabrał, usłyszałem również ze pani nie wie nic na temat mojej sprawy, a koleżanka która się tym zajmuje nie ma dziś w pracy, ale spróbuje się z nią skontaktować i oddzwoni do mnie. Oczywiście nie oddzwoniła. Następnego dnia po skontaktowaniu się z infolinia Agito usłyszałem że moja przesyłka trafiła do osoby, która zamówiła monitor LCD i że nie mogą się z tą osobą skontaktować. Oświadczyłem że w takim razie niech wyślą mi z magazynu ponownie, na co usłyszałem że nie mają w magazynie w obecnej chwili pewnych elementów które zamówiłem i że czas realizacji może zająć tydzień. Wobec tego oświadczyłem że rezygnuję i podałem swój nr konta. Tego samego dnia udałem się do sklepu stacjonarnego gdzie nabyłem podzespoły od reki. Następnego dnia był to czwartek zadzwonili do mnie z Agito ze mają moje zamówienie i mogą wysłać je do mnie w piątek. Oczywiście odmówiłem bo nie dość ze i tak byłem wyjątkowo cierpliwy ponieważ cała ta zabawa trwała ponad 17 dni wliczam tu 3 dni jak mi zwracali na konto, to zakupiłem już części. Naprawdę zmarnowałem ponad 2 tygodnie , pieniądze na infolinie oraz nerwy.

Ocena ogólna: **

Towar: ****

Dostawa: *

Obsługa: *

poleca sklep: nie

Sprawnie, szybko, profesjonalnie.
opinia: (2007-05-25 13:38:59)
Dobry kontakt mailowy, szybka dostawa, a przy tym niedrogo. Polecam.

Ocena ogólna: ****

Towar: ****

Dostawa: ****

Obsługa: ****

poleca sklep: tak

Profesjonalny sklep
opinia: (2007-05-20 09:31:54)
Wyboru sklepu dokonałem kierując się cenami i opiniami o samym sklepie. Kupiłem aparat fotograficzny Fuji. Agito to profesjonalny sklep który spokojnie można polecić wszystkim. W niedziele złożyłem zamówienie, w poniedziałek otrzymałem maila, że gotowe a we wtorek miałem już aparat w domu. Oczywiście ładnie zapakowany z fakturą, gwarancją. Pełny profesjonalizm.

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak

Extra sklep, i obsługa klienta
opinia: (2007-04-11 12:56:24)
Kupiłem już w tym sklepie aparat Panasonic fz5, i później mniej istotne akcesoria. Za każdym razem byłem informowany o zmianie statusu zamówienia. Wszystko najlepsze, zdecydowanie POLECAM

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak