Agito

Firma:Agito Sp. z o.o.
Adres:03-301 Warszawa Jagiellońska 82
Telefon:+48 (22) 210 0 300
Fax:+48 (22) 210 0 399
Infolinia:b.d.

Agito

www.agito.pl

Ocena ogólna: ****

Towar: ****

Dostawa: ****

Obsługa: ****

Opis sklepu

Renomowani producenci, niskie ceny, krótki czas dostawy! Fotografia cyfrowa, komputery, notebooki, monitory LCD, palmtopy, podzespoły i akcesoria komputerowe, głośniki, słuchawki, odtwarzacze MP3, oprogramowanie użytkowe, edukacyjne, multimedia, gry. Zapraszamy!

Opine o sklepie Agito

Agito zarabia na kosztach przesylki
opinia: (2009-04-15 21:07:02)
Złożyłam dwa osobne zamówienia jednego dnia i opłaciłam podwójnie przesyłkę kurierska, w sumie 45 zł. Pierwsza paczka miała zostać wysłana w ciągu jednego dnia. Natomiast na druga paczkę miałam czekać 5-6 dni. Tymczasem Sklep Agito zaczekał z pierwsza paczka i wysłano ją dopiero, kiedy drugi produkt był dostępny. Obydwie paczki dostarczył jeden kurier o tej samej porze, tego samego dnia. 25zł zostało w kieszeni Agito. Na moją skargę dostałam w odpowiedzi jednozdaniowego maila. Nigdy więcej nie kupię w Agito.

Ocena ogólna: *

Towar: ****

Dostawa: brak oceny

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: nie

Fatalny serwis agito
opinia: (2009-02-17 16:14:40)
Nie polecam&, wszystko ładnie pięknie dopóki sprzęt działa, reklamacja sprzętu trwa już ponad 14 dni.. słaby kontakt ogólnikowe odpowiedzi i mataczenie, niejasne warunki gwarancji "serwisu agito" Popełniłem błąd nie wysłałem reklamacji na podstawie niezgodności towaru z umowa tylko na gwarancje i teraz muszę czekać aż serwis mi KIEDYŚ naprawi część bo nie regulują tego żadne terminy w regulaminie agito.

Ocena ogólna: brak oceny

Towar: brak oceny

Dostawa: brak oceny

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: nie

Szeroki asortyment i dobre ceny
opinia: (2009-02-07 16:17:24)
W Agito kupowałem dwa razy, raz odkurzacz, drugi raz ipoda. Jeśli chodzi o drugi zakup to wszystko przebiegło dobrze, cena najniższa w sieci i czas oczekiwania w normie 4dni. Natomiast przy pierwszym zamówieniu musiałem się upominać o towar, który miał zostać dostarczony w ciągu 3dni dotarł po 10dniach. Ogólnie dobrze ale jak to bywa z wielkim sklepem kontakt zależy od szczęścia.

Ocena ogólna: ***

Towar: *****

Dostawa: **

Obsługa: ***

poleca sklep: tak

Pewność i rzetelność
opinia: (2008-09-02 22:21:37)
Ten sklep posiada wszystkie cechy gwarantujące, że klient czuje się pewnie i wie że na każdym etapie transakcji ma pełną informacje o stanie transakcji i terminie realizacji. Warto nieraz zapłacić parę (dosłownie) złotych więcej żeby taką gwarancję mieć.

Ocena ogólna: *****

Towar: *****

Dostawa: *****

Obsługa: *****

poleca sklep: tak

Długi czas oczekiwania
opinia: (2008-08-23 10:54:03)
Ja tez nie jestem zadowolona z zakupow z Agito. Zamowienie zostalo wyslane w poniedzialek mamy dzis sobote i moze kolo wtorku zadzwoni kurier mam nadzieje.To nie pierwszy raz tak samo bylo kiedy zamowilam kino domowe trwalo to tydzien. Jak dla mnie na dzisiejsze czasy za dlugo... Plus dla sklepu to konkurencyjne ceny.

Ocena ogólna: **

Towar: *****

Dostawa: brak oceny

Obsługa: brak oceny

poleca sklep: tak